Пиво за крипту? Зварене в Україні в форматі спільнокошту за криптовалюту спільнотою Hive

Перша гра симулятор крафтової броварні випущена на блокчейні Hive командою розробників із України нещодавно запустилася в тестовому форматі.

Сьогодні нам стало відомо, що перше пиво в підтримку гри CryptoBrewMaster, було зварене на броварні ABC — Brewery в місті Бровари в форматі спільнокошту. Ми поспілкувалися з авторами проекту гри та майбутнього пива про ідею варки, як про те, як швидко зібралися інвестиції для варки пива, яка економічна складова та які плани проекту в майбутньому.

Розповідає Андрій Кисіль — СЕО проекту CryptoBrewMaster:

Ми будуємо наш стартап на блокчейні Hive. Hive це блокчейн та соціальна мережа, створена на цьому блокчейні, в рамках якої існує величезна кількість різноманітних спільнот, деякі з них фанові, деякі профільні, такі наприклад, як BEER Community або спільноти присвячена фінансам — Leo Finance. Саме в Leo Finance ми публікуємо інформацію щодо апдейтів нашого стартапу CryptoBrewMaster і отримуємо постійну підтримку та фідбек від учасників спільноти. Ми цікаві спільноті, тому що по суті в нашій грі можливо заробити кошти на справжнє пиво, граючи)

Заробити на пиво граючи в гру, це як?

В нашій грі є внутрішньоігрова валюта — називається вона CBM Token, ії може заробити кожен гравець за пиво створене та продане в грі. Також за трейд предметами та картками на ігровому ринку серед інших граців.

В найближчому майбутньому буде реалізована механіка виводу CBM Token на нашу партнерську криптовалютну біржу, де він зможе бути проданий за будь-яку криптовалюту або за Гривню. З Гривнею вам відомо що робити — витрачати на пиво.

Варка пива CBM — Alpha

Ключова задача для нас як криптовалютних ентузіастів — використання криптовалюти в реальному світі, в бізнесі, цю задачу і має виконувати проект CryptoBrewMaster. Отже першим кроком стала варка реального пива і реінвестування прибутку в криптовалютний токен гри. Але ми вирішили піти далі, і запропонували придбати токен гри — CBM на суму від 50 до 165 евро на одну особу для фінансування варки пілотного пива проекту.

Отже ми описали нашу ідею в цьому пості, та запропонували спільноті підтримати її — https://peakd.com/hive-167922/@cryptobrewmaster/invest-in-cryptobrewmaster-beer-brew-v-0-1-or-lets-celebrate-upcoming-alpha-version-with-an-alpha-beer

Ключовою цікавою складовою таких інвестицій стала можливість отримання прибутку 20% від вкладених коштів інвесторами після реалізації варки.

Більше 1100 Евро за 12 годин

Саме на таку суму ми продали токенів гри. Саме так міжнародна спільнота «Hive» оцінила нашу ініціативу, ми отримали чималий інтерес як до нашого стартапу так і до самої «спільнокоштової» варки.

Ось що писали наші інвестори

Привіт — я обов’язково придбаю частку через кілька днів, коли я підрахую свої фінанси наприкінці місяця! Яка чудова маркетингова кампанія для Hive, мені це подобається! І синтез реального світу і світу технологій! 

Оскільки це стосується пива, то це було або найрозумнішою, або найглупішою інвестицією в моєму житті. Час покаже: D 

Класно. Дякую за цю інформацію. Я навіть не здогадувався, що тут пов’язана гра. Я з нетерпінням чекаю прогресування гри, і я також радий взяти участь у цьому проекті. 

Якщо є якийсь спосіб, якусь справжню фізичну пляшку пива, яку ви заварюєте, можна доставити до США, будь ласка, дайте мені знати, і я придбаю їх і покрию транспортні витрати! Також щойно купив 20 000 CBM. Ви можете перевірити мій баланс тут: https://hive-engine.com/?p=balances&a=yabapmatt
Дійсно класний проект!

Наразі, ми створили окремий «закритий» канал на нашому Discord сервері, де інформуємо наших інвесторів про варку, фінансові моменти, тощо.

Що за пиво?

Ми зварили 2000 літрів American Pale Ale з використанням хмелю сортів Equinox та Mosaic на сухе охмелення. Використали німецький солод Weyermann та хмелі з США. Дріжді — Lallemand BRY-97. Пиво, як вже зазначалося раніше було зварене на потужностях броварні ABC — Brewery. Початкова плотність пива 11,5 гіркота 40 одиниць IBU, пілотний сорт вийде в продаж 28-29 Липня.

Ціна та де купити?

Найцікавіше в цьому проекті, що ми не ставимо за мету заробити «всі гроші світу», будучи задіяним в багатьох крафтових проектах, я розумію як формується ціна, і моя задача з проектом CBM — дати фанатам пива можливість скуштувати якісне пиво за доступною ціною.

Вже зараз можу сказати що оптова ціна для пабів \ магазинів буде набагато дешевша за ринкові ціни по Києву та Україні на пиво такого рівня. Це не те на чому ми хочемо заробити, наше завдання розрахуватися з інвесторами, дати ліквідність в токен CBM та зробити благодійний внесок в фонд захисту домашніх тварин. Це круто та чесно!

Отже куштуючи наше пиво ви зможете долучитися до благодійності.

Ми вже домовилися про співпрацю з дуже потужними партнерами в Києві, а також плануємо запустити роздрібний передпродаж по Україні з доставкою Новою Поштою за криптовалюту та фіатні кошти.

Источник: hive.blog